lider w branży ochrony

PRYWATNY DETEKTYW ŁÓDŹ

Detektyw robiący zdjęcie

Są takie sytuacje w życiu, gdy odkrycie prawdy jest w stanie zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa. Jako agencja ochrony i biuro detektywistyczne nie możemy zignorować, więc tego typu zapotrzebowania, dlatego nasz prywatny detektyw z przyjemnością zajmie się Państwa sprawą. Usługi te świadczymy nie tylko na terenie województwa łódzkiego, ale też w każdym innym miejscu w Polsce. Walcząc z nieuczciwością i obłudą zbieramy dla naszych klientów dowody i rozwiązujemy tajemnice, które zdawać by się mogło są nie do rozwikłania. Biuro detektywistyczne Securit-VIP zbudowaliśmy na doświadczeniu oraz umiejętnym dochodzeniu do prawdy. Naszemu prywatnemu detektywowi nie są więc obce zarówno zbrodnie, które w śledztwach policyjnych utknęły w martwym punkcie, jak i zdrady małżonków czy nielojalność partnerów biznesowych.

Zwracając się o pomoc do prowadzonego przez nas biura detektywistycznego mają Państwo pewność, że niezależnie od stopnia zawikłania sprawy oraz jej gatunku, nasz prywatny detektyw doprowadzi ją do jednoznacznego finału. W zakresie kompetencji naszych detektywów leżą:

  • - dochodzenia rodzinne,
  • - sprawy gospodarcze,
  • - obserwacja obiektów oraz śledzenie,
  • - weryfikacja wierności partnerów.

Profesjonalizm i skuteczność pozwalają nam zaś na swobodne i elastyczne dostosowanie się do zmieniającej się sytuacji w trakcie prowadzenia sprawy. Wszelkie dowody, które zbierze nasze biuro detektywistyczne, otrzymają Państwo w postaci uporządkowanej i szczegółowo opisanej dokumentacji. Tak fachowa praca prywatnego detektywa pozwoli naszym klientom również na skrócenie toku późniejszego ewentualnego postępowania przed Sądem.

Dbamy o każdy szczegół, szybko łączymy ze sobą fakty, a każda konkluzja, do której dochodzi nasz prywatny detektyw jest wynikiem logicznego rozumowania, opartego na materiale dowodowym. Pomożemy Państwu także i będziemy służyć radą jeśli rozwiązanie sprawy przyniesie również wykrycie przestępstwa, aby kontakt z wymiarem sprawiedliwości okazał się finalnie jak najmniej stresujący.

Każdy prywatny detektyw, który reprezentuje nasze biuro detektywistyczne, to osoba stawiająca na skuteczne i szybkie działanie, posiadająca rozwinięte zdolności analityczne oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte w terenie. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
ADRES:
Łódź, ul. Strykowska 245
91-531
TELEFON:
512 864 998
533 997 996
E-MAIL:
biuro@securitas-vip.pl
GODZINY OTWARCIA:
Pon. - Pt. 08:00–18:00
Biuro detektywistyczne SECURIT-VIP Łódź
DESIGN&CODE BY JAKUB GIERACH