lider w branży ochrony

Securit VIP

Jesteśmy nowoczesną firmą, której działalność ukierunkowana jest na świadczenie najwyższej klasy usług w zakresie ochrony osób i mienia. Konsekwencja i upór w realizacji założonych celów doprowadziły do tego, iż jesteśmy jedną z nielicznych firm w województwie łódzkim, które są w stanie zaoferować klientom tak szeroką gamę usług, z czym możecie się Państwo zapoznać przeglądając naszą stronę.

Dla większości firm najważniejsze są wysokości stawek, my kładziemy nacisk na jak najbardziej efektywną organizację systemu ochrony i w ten sposób szukamy sposobów optymalizacji całkowitych kosztów. Jest to możliwe dzięki właściwemu rozplanowaniu sił i środków przeznaczonych do ochrony.

Nasza firma daje możliwość ograniczenia kosztów usług przy zachowaniu oczekiwanej jakości.
Solidna, profesjonalna i odznaczająca się najwyższym poziomem oferowanych usług – taka jest właśnie nasza agencja ochrony. Kiedy tworzyliśmy firmę wierzyliśmy, że nasza praca będzie nie tylko naszym obowiązkiem, ale i misją. Bezpieczeństwo i życie naszych klientów to dla nas absolutna podstawa, dlatego spośród dziesiątek kandydatów uważnie rekrutujemy naszych agentów ochrony. Sprawdzamy ich kompetencje zarówno pod kątem doświadczenia zawodowego, jak i naturalnych predyspozycji. Dlatego też nasza agencja ochrony zatrudnia wyłącznie ludzi, co do których mamy stuprocentowe zaufanie i którzy dołożą wszelkich starań, aby wywiązać się z wydanych im poleceń.
Wszystko to sprawia, że nasza agencja ochrony wyróżnia się na tle konkurencji. Poza profesjonalnymi usługami oferujemy także indywidualne podejście do każdego klienta, lojalność, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Naszą siedzibą jest Łódź, ale gotowi jesteśmy realizować zlecenia także poza granicami miasta, każdorazowo oferując kompleksowy zakres usług.

(do sterowania galerią można używać "strzałek" na klawiaturze; "lewej" aby cofnąć, "prawej" aby przewinać)

Kontakt
ADRES:
Łódź, ul. Strykowska 245
91-531
TELEFON:
512 864 998
533 997 996
E-MAIL:
biuro@securitas-vip.pl
GODZINY OTWARCIA:
Pon. - Pt. 08:00–18:00
Biuro detektywistyczne SECURIT-VIP Łódź
DESIGN&CODE BY JAKUB GIERACH