lider w branży ochrony

Ochrona Łódź

Bezpośrednia ochrona fizyczna.

Świadczmy szeroki zakres usług związanych z ochroną obiektów, od prywatnych rezydencji do dużych obiektów przemysłowych. Posiadamy też doświadczenie w ochronie instytucji świadczących bezpośrednio usługi na rzecz społeczeństwa. Wymienić tu można zarówno instytucje administracji państwowej, samorządowej, szpitale jak i instytucje finansowe, towarzystwa ubezpieczeniowe. Osobną grupę, którą obsługuje nasza agencja ochrony z Łodzi, stanowią obiekty o charakterze sportowym i kulturalnym.

Organizacją tej formy ochrony zajmują się pracownicy z dużym doświadczeniem zawodowym, oraz właściwym przygotowaniem merytorycznym zarówno w zakresie ochrony jak i zarządzania zasobami ludzkimi. Zatrudnieni przez nas pracownicy za wykonywaną pracę otrzymują wynagrodzenie zapewniające stabilność finansową, bez potrzeby z ich strony podejmowania dodatkowej pracy. Tak prowadzona przez naszą firmę polityka finansowa w przedmiotowym zakresie gwarantuje nam utożsamianie się pracowników z powierzonymi zadaniami i zapewnia z ich strony należytą staranność w realizacji kontraktu.

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia to jedno z najbardziej wymagających zadań. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć Państwu kompleksowe usługi najwyższej jakości, dzięki którym będziecie czuć się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebna jest ochrona człowieka, czy też jego własności, nasi agenci sumiennie wywiążą się z powierzonego im zadania.

Na co dzień chronimy obszary, urządzenia i obiekty, oferujemy całodobowy monitoring wskazanej przestrzeni, projektujemy i instalujemy systemy alarmowe, a także proponujemy klientom ochronę osobistą, świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników, których posiada nasza agencja ochrony w mieście Łódź. Świadczona przez nas ochrona osób i mienia każdorazowo dobierana jest do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Na siedzibę naszego biura wybraliśmy Łódź i tu także zapraszamy Państwa na indywidualne konsultacje. Kontaktować się z nami można także telefoniczne i mailowo, do czego serdecznie dziś Państwa zachęcamy. Ochrona osób i mienia w naszym wykonaniu to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Kontakt
ADRES:
Łódź, ul. Strykowska 245
91-531
TELEFON:
512 864 998
533 997 996
E-MAIL:
biuro@securitas-vip.pl
GODZINY OTWARCIA:
Pon. - Pt. 08:00–18:00
Biuro detektywistyczne SECURIT-VIP Łódź
DESIGN&CODE BY JAKUB GIERACH