lider w branży ochrony


Instalacje alarmowe Łódź

Securitas-vip wykonuje zabezpieczenia techniczne dla małych i średnich obiektów w postaci:
  • Systemów sygnalizacji włamania i napadu (instalacje alarmowe)
  • Systemów telewizji dozorowej
  • Systemów kontroli dostępu
Stosujemy w nich wyłącznie nowe, sprawdzone, wysokiej jakości urządzenia przewodowe i bezprzewodowe firm: Satel, DSC, Visonic, Vidicon, BCS, VTVision gwarantujące długotrwałą i bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Na życzenie inwestora instalacje alarmowe, systemy alarmowe i monitoringu wizyjnego instalujemy i konfigurujemy z opcją zdalnego dostępu do kamer i central alarmowych poprzez platformy mobilne.

Proponowane klientom rozwiązania, takie jak wspomniane już uprzednio instalacje alarmowe, oparte na analizie zagrożeń dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań, a instalatorzy z wieloletnim stażem w montażu zabezpieczeń technicznych zapewnią sprawne i fachowe wykonanie projektu. Wykonujemy również prace związane z rozbudową , modernizacją oraz naprawą istniejących systemów alarmowych i telewizji przemysłowej zapewniając pełną kompatybilność i efektywność proponowanych urządzeń .

Naszą domeną jest:
ZADOWOLENIE KLIENTA I WIELOLETNIA WSPÓŁPRACA.

Nasza firma zapewnia - SPRAWNOŚĆ SYSTEMÓW PRZEZ CAŁY OKRES ICH UŻYTKOWANIA - PROWADZIMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD TEL. 512 864 998
Kontakt
ADRES:
Łódź, ul. Strykowska 245
91-531
TELEFON:
512 864 998
533 997 996
E-MAIL:
biuro@securitas-vip.pl
GODZINY OTWARCIA:
Pon. - Pt. 08:00–18:00
Biuro detektywistyczne SECURIT-VIP Łódź
DESIGN&CODE BY JAKUB GIERACH